עדויות

מה הלקוחות אומרים

ניתן למצוא ברשת דוגמאות  ועדויות רבות על אנשים שחוו שיפורים אמיתיים בעזרת שיטת הניורופיבק. יש גם עשרות מחקרים מדעיים שנעשו אשר הוכיחו את יעילותו. יש גם התלהבות אמיתית בקרב מדענים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות לגבי התוצאות המתקבלות, במיוחד בתחום הפרעת קשב וריכוז עם או בלי היפראקטיביות (ADHD).

הנה חלק קטן מעדויות ממטופלים במכון.

face-head-woman-female-icon-16-213x300
אפילפסיה
אורלי אישה בת 23, סובלת מהתקפים אפילפטיים בשבוע. אחרי 6 מפגשים, היא עושה רק אחת או שתיים. לבסוף, ההתקפים נפסקו לחלוטין. כבר שנתיים המשברים לא חזרו.
אורלי
images
הפרעות תקשורת וביישנות יתר
אושרית בת 12 עם הפרעת תקשורת שהתבטאה בניתוק תיקשורתי כמעט מוחלט עם הסביבה (מלבד האמא). לאחר מספר מפגשים, היא החלה לתקשר ולהטבטות עם קרוביה ומשפחתה לאחר מכן עם חברותיה לכתה והמורות. אפילו המאמנת שבתיחלת המפגשים לא שמעה את קולה שוחחה איתה. הוריה ומשפחתה נדהמו לראות את השינוי שהתחולל אצלה. המתח הנפשי ירד תוך חיזוק דימוי ובטחון העצמי.
דנה
face-head-woman-female-icon-18-327x382
הפרעות שינה וריכוז חמורות
רונית בת ה- 29 סבלה שנים רבות מהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות ובעיקר בהפרעות שינה חמורות. היא ספרה ששנים רבות היא לא מצליחה להרדם כמעט כל הלילה ונרדמת רק לשעה או שעתיים למרות מגוון סוגי הטיפולים התרפיות והתרופות שהיא נטלה. אחרי שתי מפגשים באותו יום עם הפרש של כמה שעות, היא חזרה לאחר שבוע למפגש נוסף בהתרגשות וספרה שבפעם הראשונה מזה שנים היא נרדמה כל השבוע בשעה 23:00 עד הבוקר.
רונית
face-head-woman-female-icon-18-327x382
פחדים
רבקה בת 28 נכשלה מספר פעמים במהלך מבחן הנהיגה. היא אמרה שהנהיגה שלה טובה אך נבהלת מהתנועה, המכוניות והולכי רגל. לאחר 5 מפגשים מורה הנהיגה אינו מזהה אותה. היא נוהגת בבטיחות ובקלות. אחרי המפגש השישי היא מרגישה מוכנה ועוברת את הטסט בהצלחה .
רבקה
bun-256
קושי בשינה
הפרעות שינה גברת רוט סבלה במשך שנים מהפרעות שינה קשות, שהתבטאו בסיוטים, התעוררויות רבות וקושי להירדם לאחר מכן. אחרי כמה מפגשים, היא החלה להירדם מוקדם יותר ומהר יותר וגם לישון כל הלילה בלי נדודי שינה. בנוסף היא מדווחת שהיא ממוקדת ויעילה יותר במהלך היום וגם מרגישה שלווה יותר.
גב רוט
images-1-150x150
היפראקטיביות / ריכוז / זיכרון
גברת ח 'לא יכולה לסבול יותר לחפש אחר מילותיה, ולשכוח יותר מדי דברים במהלך היום. אחרי 5 מפגשים היא מרגישה הרבה יותר ממוקדת ויותר "בהווה", מרוכזת יותר. זה מקל עליה מאוד בעבודתה ובחיי היום יום
לאה
man-2-512
היפראקטיביות / ריכוז / זיכרון
הילד הקטן בן 5 שבנוסף להיות מאוד נסער ולא רגוע, הוא לא יכול היה לספר להוריו את היום שעבר בגן ועוד פחות מכך לספר את הסיפורים או פרשת השבוע. אחרי 3 מפגשים הגננת שמה לב שהוא הרבה יותר רגוע, הוא הצליח לשבת ולהקשיב לסיפור עד הסוף, הריכוז שלו השתפר. בפגישה השביעית ולשמחתם הרבה של הוריו החל לספר את פרשת השבוע בשולחן השבת
אילן
man-2-512
הפרעות של קשב, ריכוז מלווה בכעס
דוד בן ה- 6 סבל מהפרעת קשב וריכוז המלווים בהתפרצויות זעם. לאחר המפגש הראשון התפרצויות הזעם והכעס נעצרו לחלוטין. בהמשך האימונים הקשב והריכוז השתפרו באופן ניכר. הוא הצליח גם לבטא מילולית את רגשותיו תוך שליטה עצמית ורוגע. ד׳ גם כן השתפר בלימודים.
דוד
téléchargement-198x250
רגישות יתר
מר ג 'במפגש הרביעי אומר שהוא משתלט על רגשותיו. האימפולסיביות פינה מקום לנקוט צעד אחורה ולשחרר. הן באירועים יומיומיים והן ביחס לאחרים, ומרגיש רגוע יותר.
אורי