עובד/ת בתחום הטיפול?

מדעי המוח באים לעזרתנו לקצר תהליכי טיפול

רוצה להגדיל את ההכנסות ומעגל הלקוחות לקליניקה שלך?

באפשרותך ליצור יתרון תחרותי והצלחה בזמן קצר בעזרת שיטת הנוירופדבק הדינמי.

כמטפלים, יש מצבים שאנו מתמודדים עם מטופלים המתקשים להתקדם, ולעיטים הטיפולים נמשכים לאורך זמן והתהליך ארוך בהרבה מהציפיות (שלנו ושל המטופל). הכלים שברשותנו לא תמיד עונים לאותם מקרים. לפעמים יש תחושה שמשהו "תקוע" ודורכים (כמעט) במקום. 

בנוסף, ישנם אנשים הנמצאים בשלבים בחייהם שאין את המסוגלות הנפשית לגעת בתכנים פנימיים עמוקים וכואבים. נקודה זו מונעת לגשת לטיפול ולהשיג רווחה נפשית.

לתת מענה מהיר ואפקטיבי ככל שניתן למגוון הקשיים ולכל המטופלים שלנו, לזרז את תהליכי הטיפול ולראות את החיוך, הרווחה, המוטיבציה והשחרור לפציינטים שלנו.

 מטופלים אשר מתחילים סוף סוף לצאת לחיים חדשים, ואט אט משאירים מאחוריהם את הכאב והקושי שליוו אותם זמן כה רב מייצר עבורנו סיפוק כמטפלים. 

אנו מזמינים אתכם להכיר להתנסות ולהתרשם בשיטת הנוירופידבק הדינאמי. לאפשר למטופלים שלכם, יהיו גילם, הקושי שלהם או מוגבלות אשר יהיו, לפתור את חוסר הביצועים בפעילות המוח לשפר את הקשיים במהירות ויעילות.

✔️ מגדיל את מעגל הלקוחות
✔️   מגדיל את ההכנסות
✔️   מקצר תהליכי טיפול
✔️   מתאים לכל סוגי ההפרעות 
✔️  לא פולשני וטבעי לחלוטין
✔️   אין צורך בשיחות או תרגילים
✔️  מתאים לכל הגילאים (0 עד 120(-:)
✔️   קל להפעלה ומאוד נעים למטופל

שיטה זו של ויסות מוח מסוגלת להביא יתרונות כה רבים לכל כך הרבה אנשים עד כי דחוף לפרסם אותה.​
ד"ר ז'אן-פייר לדרו​
פסיכיאטר​

כמו כן תוכלו להשכיר או לרכוש את המערכת להתחיל לחולל שינוי ולהגדיל את ההכנסות של הקלניקה/המשרד שלכם.

השימוש ב- NeurOptimal® (Dynamical Neurofeedback) היה עבורי ולרוב המוחלט של מטופלי, חברים ובני משפחה תהליך שינוי חיים, באופן עדין, חלק ואפילו קשה להגדרה בתחומים מסוימים. בעוד שהוא די ישיר ודי ברור אצל אחרים. דעתי, כמדען וכקלינאית היא זו: זו הטכנולוגיה החזקה, המתוחכמת, המתקדמת והלא ליניארית שקיימת היום לשינוי.
Edward O’Malley​
Ph.D., Director, Sleep Healthcare of Connecticut​