תחומי יישום בשיטת הנרופידבק הדינמי

הנרופידבק הדינמי פועל באופן גלובלי, כלומר, שכל אזורי המוח מאומנים. איזון מערכת העצבים שלנו שביר, וחווה מדי יום: לחץ,  עייפות, מתח, , תאונות ומחלות גורם לו לאבד את יכולתו לשליטה ולוויסות עצמי. ההפרעות המופיעות יכולות להיות כרוניות!
היישומים ותחומי הטיפול מרובים ומגוונים, מאחר והם המתערבים על כל הסימפטומים הנפשיים והפיזיים, הנגרמת על ידי חוסר ארגון ותפקוד של מערכת העצבים ובפרט מערכת העצבים המרכזית. אין צורך לבצע אבחנה.

ביצועים קוגניטיביים (מנטאליים)

תשומת לב, ריכוז, זיכרון, תפיסה, יצירתיות, חיזוק הדימוי העצמי וביטחון עצמי וכו '

מצב הרוח

מתח, חרדה, פחדים, מצבי דיכאון, עמדות שליליות, טראומה פובית וכו '.

התנהגותיות

תוקפנות, התעללות מילולית, אלימות פיזית, כעס, אימפולסיביות, הפרעות התנגדות, סחבת, היפראקטיביות, הפרעה אובססיבית-כפייתית, אוטיזם וכו '.

הפרעות למידה

דיספסיה, דיסלקסיה, דיסגרפיה, דיספראקסיה, דיסקלקוליה, הפרעות שפה, הפרעות מוטוריות וכו '.

פיזיולוגית

בעיות שינה, נדודי שינה, כאבי ראש, מיגרנות, עייפות, עייפות כרונית, כאב, כאב כרוני, אפילפסיה ועוד..

קוגניטיבית

הפרעות זיכרון, זיכרון לקוי, חוסר ריכוז, חשיבה לא מאורגנת, הפרעות קשב וריכוז  וכו '.

השינויים הנצפים ביותר מהמפגשים הראשונים

כיצד אפשרי התרחשות של שינויים כה רבים בתחומים מגוונים כל כך?

מגוון ההשגים בשיטת טיפול הנרופדבק הינו רחב. ניתן להבין זאת מאחר והמוח שלנו הוא השולט, ישירות או או בעקיפין, על כל המערכות של הגוף שלנו.

 

נקודת הכניסה של השיטה היא ברמה הבסיסית ביותר של הגוף, הפעילות החשמלית של המוח. היא זו שנמדדת ומעבירה מידע למוח על תפקודו. כאשר הרגולציה של פעילות מוחית כבר לא נעשית, או באופן חלקי או פגום, מערכת העצבים שלנו פועלת יותר ויותר על פי דפוסים קבועים, ללוות לולאות נוירונים שהפכו לבלתי יעילים ומזיקים. מרגע התחלת הפעילות החשמלית של המוח, הפעילות הכימית שלו מוסדרת בו זמנית. מערכת העצבים מתקשרת עם מערכות אחרות של הגוף, זה גם כל הישות שלנו אשר מסדיר ועובד טוב יותר, על פי האפשרויות של תיקון של כל אחד.

 

גם אם כולם מגיעים עם בעיות שונות מאוד, את ההשפעות הראשונות של הפגישה הם לעתים קרובות יותר רגוע, יותר אנרגיה ושינה טובה יותר … משהו טבעי וברור מתרחש ללא מאמץ.

 

זה ממש כמו חדר כושר לאמן את המוח. תחשוב על NeurOptimal ® כמורה מדיטציה אישית, או מורה לריקוד או לאמנויות לחימה ואפילו לפיזיוטרפיסט, אשר מדגיש, מעצב ומתקן בזמן שאתה מתאמן. עם התקדמותך, רמת הקושי עולה באופן אוטומטי. עם תרגול, "הכושר" והיכולות שלך משתפרים ונעשים חלק יותר באופן טבעי , ועוזר לך להיות יעיל יותר בחיים האישיים והמקצועיים שלך.

 

שיטה זו אינה טיפול או מעקב רפואי. בשום אופן אינו בא כתחליף לטיפול רפואי או לנטילת תרופה. חובתכם להתעייץ עם הרופא שלכם במידה ואתם מרגישים שניתן להפחית או להפסיק טיפול רפאוי או נטילת תרופות.

לא מתבצע שום אבחון , לא ניתן גם לצפות או למדוד מראש על תוצאות סופיות , שכן כל אחת הינו ייחודי, מאחר ושיטת האימון משתמשת במשאבי המוח שלך.